Zioła do waporyzacji

Waporyzacja to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie przepadają za dymem, a jednocześnie nie chcą rezygnować z dobrodziejstw natury. Cały proces polega na podgrzewaniu suszu do odpowiedniej temperatury, dzięki której rośliny zaczną wydzielać cenne substancje aktywne. Są one dostarczane do organizmu w postaci pary, którą należy inhalować. Zioła do waporyzacji nie ulegają spaleniu. Aby możliwe było ich podgrzanie, niezbędny jest waporyzator.

 

Zioła do waporyzacji – co oferuje nasz sklep?

 

W asortymencie dostępne są rośliny znane ze swoich cennych właściwości zdrowotnych. Proces waporyzacji pozwala skorzystać z nich w ogromnym stopniu, przy zachowaniu wysokiej wydajności. W trakcie możemy cieszyć się ich wspaniałym zapachem oraz profilem smakowym, co zapewnia wyjątkowo przyjemne doznania i poprawia samopoczucie. Wynika to z faktu, iż w trakcie waporyzacji z roślin uwalniają się terpeny, które odpowiadają właśnie za zapach i smak.

W naszej ofercie można znaleźć najlepsze zioła do waporyzacji, pozyskiwane wyłącznie z upraw ekologicznych. Jest to wysokiej jakości susz, którego już niewielka ilość wystarczy, aby móc korzystać z mocy natury.

Każda roślina posiada inne właściwości, dzięki czemu można bez problemu znaleźć tę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Jeśli zależy nam na zminimalizowaniu skutków stresu i obniżeniu napięcia, doskonale sprawdzi się m.in. werbena cytrynowa, trawa cytrynowa, dziurawiec, lawenda oraz chmiel. Aby zrelaksować się przed snem, warto spróbować waleriany, lipy, rumianku lub melisy.

Najlepsze zioła do waporyzacji – rośliny o szerokim spektrum działania

Waporyzacja jest polecana wszystkim osobom, które mają problemy z układem pokarmowym, trawieniem oraz często chorują. W pierwszym przypadku polecany jest susz z krwawnika. Osoby, którym często dokuczają bóle głowy mogą wypróbować mącznicę lekarską.

Jeśli zależy nam na wzmocnieniu odporności, warto waporyzować miętę pieprzową, eukaliptus, tymianek, szałwię, bazylię, jeżówkę lub babkę lancetowatą. Wszystkie rośliny są zamknięte w szczelnych opakowaniach, a informacje o zalecanej temperaturze waporyzacji znajdują się w opisie.