,

Konopie dla wszystkich Lecznicze zastosowanie marihuany

Dostępność:

Na stanie


“Zastosowanie konopi w medycynie to temat niezwykle aktualny. W książce Konopie… dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany autorzy pragnęli przedstawić aktualny stan wiedzy na temat potencjalnego wykorzystania tej rośliny oraz korzyści wynikających z jej stosowania zarówno z punktu widzenia zdrowia, jak i komfortu pacjenta. Omawiają w niej również nowe perspektywy użycia konopi skonfrontowane z wynikami badań naukowych. Publikacja ta ma za zadanie przedstawić w sposób przystępny, jednakże z zachowaniem skrupulatnego podejścia naukowego, przejrzystą informację oraz rozpowszechnić wiedzę na temat konopi.
Fabio Firenzuoli ? lekarz medycyny, specjalista z dziedziny ziołolecznictwa i nadzoru nad ziołolecznictwem, dyrektor Centrum Referencyjnego ds. Ziołolecznictwa w Regionie Toskanii (CERFIT; it. Centro di Riferimento in Fitoterapia della Regione Toscana), Centrum Medycyny Integracyjnej ? Konsorcjum Szpitalno-Uczelnianego Careggi (it. Centro per la Medicina Integrativa-Azienda Ospedaliero-Universitaria Careggi) oraz Oddziału Badań Zintegrowanych nad Interakcją Roślina/Lek w Onkologii (Area di Ricerca Integrata sulle Interazioni Pianta/Farmaco in Oncologia).
Francesco Epifani ? matematyk, specjalista ds. Planowania, Programowania i Kontroli w Zarządzaniu, Ekonomiki Zdrowia, Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Oceny i Jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych oraz Spraw Publicznych.
Idalba Loiacono ? farmaceutka, specjalizująca się w farmacji stosowanej, ocenie i zarządzaniu technologiami medycznymi w Służbie Zdrowia.

45,68 

Na stanie

Tytuł: Konopie dla wszystkich Lecznicze zastosowanie marihuany
Autor: Firenzuoli Fabio, Epifani Francesco, Loiacono Idalba
Wydawnictwo: Esteri
ISBN: 9788365373717
Tytuł oryginału: Cannabis ? per tutti
Język oryginału: włoski
Tłumacz: Kalwas-Śliwińska Magdalena
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 112
Format: 13.5×21.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.215 kg

SKU: Akc000008 Kategorie: ,