,

Bletki BLUNT WRAP Medium Thin King Size slim

Availability:

1 w magazynie


Już dzisiaj w Twoje ręce może trafić jeden z najlepszych produktów dla miłośników delektowania się smakiem spalanego tytoniu lub suszu. Bletki Blunt Wrap medium thin to akcesoria najwyższej jakości, wykonane ze starannością i z dobrej klasy materiałów. Korzystając z nich, nie musisz obawiać się o to, że zaburzą one walory smakowe dymu.

4,00 

1 w magazynie

Materiał jest pod tym kątem obojętny, a do tego pokryty w całości specjalnym znakiem wodnym, dzięki któremu spalanie zawsze jest idealnie równomierne. Średnio cienkie, o szerokości 44 mm na pewno sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób.

W estetycznym opakowaniu znajdują się 32 sztuki bletek. Są one wybielane, bardzo łatwe w użyciu i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Sprzedajemy oczywiście wyłącznie produkty oryginalne, od najlepszych marek i od sprawdzonych dostawców. Przekonaj się sam, że dzięki bibułkom Blunt Wrap na nowo odkryjesz moc aromatów wydobywających się ze spalanego suszu. Zapraszamy do zakupów. U nas najwyższa jakość jest zawsze w przystępnej cenie.

SKU: A-W-BLWRMT Kategorie: ,